A10 Yük Dengeleyiciler

a10-valueDaha önce Foundry Networks ve Santa  Centillion Networks gibi Ethernet Switching işinin mucidi  firmalarının kurucusu tarafında kurulumuş Yük Dengeleme ve Uygulama iletimi alanında 1 numara olmayı hedefleyen A10 firması bu sene itibarı ile Türiye ofisini açmış ve Yük Dengeleyici, IPv6 dönüştürücü ve RamCache pazarlarında çalışmaya başlamıştır.

Özellikle, Aynı ürün içerisinde SSL accelerator, RamCache ve Compression modüllerini bulundurması ile birlikte sunuculardan yüksek miktarda işlemci zamanını boşaltmanıza yardımcı olmaktadır. Giriş seviyesi DDOS önleyici modülü de Rate bazlı atakların kesilmesini sağlamaktadır.

Bu ürün aynı anda sisteminizin IPv6 geçişleri içinde hazır bulumaktadır. Özellike büyük çaplı NAT, Routing projelerinde gönül rahatlığı ve büyük bir konfor ile kullanabilirsiniz.

100 den fazla template ve howto hazırlığı ile geçişlerinizi kolaylıka kendiniz bile halledebileceğiniz gibi firmamızdan da bu konuda önemli destekler alabilirsiniz. Sıra dışı animasyonlarda kullanabileceğiniz AFleX scriptleri -TCL- ile de ürünümüzü hem dıştan içeri hem içeriden dışarı yük dengeleme konularında eşsiz bir araç haline getirmektedir.

Üstün loglama ve yönetim birimleri ile özellika Yüksek erişilebilirlik -HA- konularında detaylı bilgi toplayıp sorunun çözümü konusunda da size yardımcı olmaktadır.

Daha detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ingilizce olarak erişebilirsiniz. Bilgi almak için teknik destek ekibi miz ile irtibat kurabilirsiniz.

Modeller ile ilgili

A10 İşletim Sistemi ile ilgili