EMSA yarını kurtarıyor

 

emsa12EMSA  Jeneratör, kesintisiz enerji talebini karşılamak üzere 1977 yılında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek alternatör üretimine başlamış ve 13-1720 kVA arasında alternatör üretimiyle Türkiye’nin en büyük alternatör üreticisi durumuna gelmiştir. Daha sonraki yıllarda jeneratör üretimine de başlayan Emsa Jeneratör, konusunda uzman kuruluşlardan biri olmuştur.

Mikronet ile Bilgi İşlem altyapısının işletilmesi ve devamlılığının sağlanması kapsamında çalışan EMSA, 3 farklı noktada 450 kişilk personelinin sürekli bağlı ve iletişim içerisinde olmasını sağlamıştır.

Sunucu yedekliliği ve internet performansı alanlarında öne çıktığımız bu müşterimizde, yerinde eleman tahsisi ve periyodik servisler ile teknolojiyi güncel tutmakta, Saha personelinin güvenliğini sağlamakta ve firmanın bilgi işlem yatırımını koruma konusunda ciddi önlemler almış durumdayız. Kendimizi 1. katmandan 7. katmana kadar ispat edebilme şansı bulduğumuz bu müşterimiz bizim için çok değerlidir.

Kısa vadede yurt dışı projelerde önemli çalışmalar yapacak olam EMSA, jeneratör ihracatında ilk 5 te olup, sistemli çalışma ve kaliteli ürünlerle öne çıkmaktadır. Jeneratör gibi hayat kurtaran ürün tercihlerinizde, hiç düşünmeden kullanabileceğiniz bir seçenek olan EMSA jeneratörlerini özellikle tier 2 ve 3 standartlarında sistem odaları tasarımlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ülkemizi özellikle yurt dışı kulvarında temsil eden bu müşterimizi gururla kutlarız.

emsa11