Juniper Pulse Secure Access Gateway

MAG6610 Şasi

MAG6610 Şasi

MAG6610 cihazı çok noktadan erişim talebi karşılayan ve bun bir düzen içerisine sokmak isteyen orta ve büyük boyutlu işletmeler için, Juniper tarafından tasarlanıp üretilmiş bir SSL VPN güvenlik aracıdır. Aslında 2 modüllü bir blade şasi olan ve modüllerinde pulse secure access gateway kurulu olan bir sunucu altyapısıdır. Her iki modülü SSL VPN için kullanıp yüksek erişilebilirlik sağlayabileceğimiz gibi, modüllerden bir tanesini SSL VPN diğerini de NAC controller olarak konumlandırabiliriz.

MAG 6610 en az 1 modül ile sipariş edilebilmektedir. MAG-SM160 yada MAG-SM360 adı verilen bu modüller, tek noktadan yönetilebilir (SSO) olma özellikleri ile Güvenlikçi arkadaşlarımızın cihaz yönetimini kolaylıkla kavramasını sağlar.

Çift modül konfigürasyonu ile tek şaside 20.000 adet aynı anda SSL VPN kullanıcısı yada 30.000 adet NAC kullanıcısı karşılayabilecek kapasiteye sahip bu cihaz, 1U boyutundadır. İçerisinde barındırdığı sabit disk modülleri destek hizmeti gereği bir sonraki gün değiştirilebilir ürünlerdir. MAG 6610 560W AC güç kaynağı ile birlikte gelmektedir.  Her bir modül için ek güç kaynağı sipariş edilmelidir.

Android Uygulaması

Android Uygulaması

Kullanıcılarınıza, Kurum kaynaklarına eriştirme gereği duyduğunuzda bu işi en doğru ve detaylı şekilde yapmanızı sağlayan bu üründe, kullanıcı başına güvenlik duvarı kurallarından başlayan ve son kullanıcının en son antivirüs güncellemesi ne kadar detay getirebilen altyapısı ile özellikle rol bazlı erişim hizmetlerinde kullanıcılarınızı çok mutlu edeceğinizi umuyoruz.  Gelişmiş uygulama, tarayıcı desteği ile tüm platformlardan erişim hizmeti veren bu cihaz ile son derece kolay bir şekilde güvenli iletişim ortamları oluşturabilirsiniz.

Ödül kazanmış Pulse client yazılımı sayesinde bilgisayar ağınıza giriş kontrolünüzü tek noktaya düşürmüş olup, tecrübeli ekibimiz ile sistemin devamlılığını da sağlamata hiç zorlanmayacaksınız.

SSL VPN ve NAC servislerini bir ekosistem halinde sunan Juniper Pulse Secure Access Gateway ürünü, aynı zamanda gezici mobil cihazlarınızın oluşturduğu güvenlik problemlerini de kontrol altına alacktır. Kurumunuzun özellikle güvenlik politikasını standartlaştırmanızda katalizör görevini de gören bu üründe güvenlik duvarı kuralları erişim metod izinleri gibi konular arasında kaybolmaktan kurtulup, yüklenici yada kurum personeli kişinin sadece erişmesi gerektiği noktaya erişmesi gerektiği şekilde ve zamanda ulaşmasını sağlayacaksınız.